راهنمای بازاریابی

برای بازاریابی محصولات سایت و کسب درآمد از این  روش، ابتدا باید عضو سایت بوده باشید. اگر عضو نیستید، هم اکنون و از طریق لینک زیر به طور کاملا رایگان ثبت نام کنید.راهنمای عضویت در سایت
فرایند ثبت نام در سایت بسیار ساده و کوتاه می باشد. پس از کلیک بر روی عضویت با وارد کردن اطلاعات اولیه و ایمیل خود، و سپس تایید لینک ثبت نام که به ایمیل شما ارسال می شود، در سایت ثبت نام می­ شوید و کنترل پنل کاربری شما بلافاصله ایجاد خواهد شد.


کسب درآمد از بازاریابی فایل ها:
لینک بازاریابی لینکی است که مختص شماست و بوسیله کد اختصاصی شما مشخص می شود. هروقت کسی روی آن کلیک کند و بوسیله آن وارد سایت نفیس فایل شود، مشخص می شود که این بازدیدکننده از طرف شما به سایت معرفی شده است. و بر همین اساس، اگر عضو شود، به عنوان زیرمجموعه شما قرار می گیرد و اگر خریدی انجام دهد، پورسانت خرید به شما می رسد. نرخ پورسانت ها 5 الی 50 درصد قیمت فایل ها می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است. بعنوان مثال اگر قیمت فایلی 5000 تومان و پورسانت بازاریابی آن 50% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ 2500 تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.
سایت بگونه طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا 30 روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد و در صورتیکه عضو سایت شود زیر مجموعه شما محسوب می­ گردد و فعالیت های آن (فروش فایل و بازاریابی) سبب درآمدزایی برای شما خواهد شد.
انواع روش های بازاریابی:

1- بازاریابی از طریق لینک و کد html بازاریابی:

وارد قسمت کاربری خود در سایت شوید و از منوی دسترسی، گزینه کسب درآمد با بازاریابی و بعد کدهای کسب درآمد را انتخاب نمائید.

حال با تصویری مشابه بالا روبرو می شوید که می توانید از آن ها برای بازاریابی استفاده نمائید. مثلا می توانید در قسمت پیوندهای وبلاگ یا سایت خود، عنوان خرید پروژه های دانشجویی یا همکاری در فروش فایل دانشجویی را به همراه لینک بازاریابیتان قرار دهید تا اگر کسی از طرف شما وارد سایت شد و خریدی انجام داد، پورسانت بازاریابی برای شما در نظر گرفته شود. همچنین می توانید کد html را در سایت و وبلاگتان قرار دهید. این کد را می توانید در قسمت هایی با عنوان (کد اخصاصی، کد جاوا اسکریپت، کد html، ابتدا یا انتهای قالب وبلاگ و یا در قسمت تبلیغات متنی سایت یا وبلاگ) قرار دهید.

2- بازاریابی از طریق کد لینک متنی:
وارد قسمت کاربری خود در سایت شوید و از منوی دسترسی، گزینه کسب درآمد با بازاریابی و بعد کدهای کسب درآمد را انتخاب نمائید. حال تصویری مشابه زیر را می بینید.

با تغییر دادن گزینه های سمت راست تصویر و زدن ساختن کد، کدی مخصوص شما و مطابق با سلیقه شما از نظر نوع و تعداد فایل ها و شکل و شمایل باکس، ایجاد می گردد.
سپس کد مورد نظر را کپی کرده و در محل مناسبی از سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.
این کد را می توانید در قسمت هایی با عنوان (کد اخصاصی، کد جاوا اسکریپت، کد html، ابتدا یا انتهای قالب وبلاگ و یا در قسمت تبلیغات متنی سایت یا وبلاگ) قرار دهید. در نهایت تصویری مشابه زیر در سایت یا وبلاگ شما مشاهده می گردد.


3- بازاریابی از طریق کد پست ثابت:
وارد قسمت کاربری خود در سایت شوید و از منوی دسترسی، گزینه کسب درآمد با بازاریابی و بعد کدهای کسب درآمد و در نهایت پست ثابت را انتخاب نمائید. حال تصویری مشابه زیر را می بینید.

با تغییر دادن گزینه های سمت راست تصویر و زدن ساختن کد، کدی مخصوص شما و مطابق با سلیقه شما ایجاد می گردد. کد مورد نظر را کپی کرده و در محل مناسبی از سایت یا وبلاگ خود قرار دهید. این کد را می توانید در قسمت هایی با عنوان (کد اخصاصی، کد جاوا اسکریپت، کد html، ابتدا یا انتهای قالب وبلاگ و یا در قسمت تبلیغات متنی سایت یا وبلاگ) قرار دهید. در نهایت تصویری مشابه زیر در سایت یا وبلاگ شما مشاهده می گردد.


همچنین کد اچ تی ام ال مربوط به توضیحات کامل نیز در پایین همین صفحه قابل مشاهده می باشد. با استفاده از این کد علاوه بر عنوان و توضیح کوتاه، مشخصات فایل دانلودی و همچنین قیمت خرید آن نشان داده می شود.

4- بازاریابی از طریق درج مطلب در سایت یا وبلاگ:

اگر صاحب وبلاگ و یا وبسایت پربازدیدی می باشید، این امکان وجود دارد تا با قرار دادن کد فایل ها در وبلاگ یا سایت خود، کسب درآمد کنید. برای دریافت "کد پست ثابت اچ تی ام ال متن کامل" باید مراحل زیر را انجام دهید .

ابتدا از منوی کسب درآمد با بازاریابی، گزینه ی لیست کدهای فایل ها را انتخاب نمائید. سپس بر روی گزینه ی دریافت در مقابل هر فایل کلیک نمائید (همانند شماره های 1 و 2 و 3 شکل زیر).

 

با زدن گزینه ی دریافت در مقابل هر فایل، صفحه ی جدیدی باز می شود.  در این صفحه می توانید کد مورد نظر را کپی کرده و به عنوان پست ثابت در وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید )همانند تصویر زیر)   .


توضیح شماره های   4 و   5 و   6 در تصویر اولی:

تغییر دادن منوی کشویی شماره 4:

با تغییر این گزینه می توانید محصولات دارای بازاریابی را بر مبنای تاریخ، قیمت و پورسانت اولویت بندی کنید.

تغییر دادن منوی کشویی شماره 5:

اگر سایت یا وبلاگ شما تخصصی می باشد. می توانید موضوع مربوط به خود را انتخاب و فایل های مرتبط را برای بازاریابی قرار دهید.

تغییر دادن منوی کشویی شماره 6:

اگر به دنبال فایل به خصوصی می باشید و یا می خواهید فایل های خود را پیدا کرده و آن ها را در سایت یا وبلاگ قرار دهید، فقط کافی است یک یا چند جمله متوالی از عنوان فایل را در قسمت جستجو وارد نمائید.

در گام آخر و در هنگام افزودن مطلب جدید در سایت یا وبلاگ خود، کد کپی شده را در در قسمت کد html پیست نمائید و مطلب را منتشر نمائید.

5- بازاریابی از طریق اشتراک گذاری فایل ها در شبکه های اجتماعی:

برای بازاریابی از این روش فقط کافی است که ابتدا وارد پنل کاربری شبکه های اجتماعیتان نظیر فیس بوک، توئیتر، گوگل پلاس و لینکدین شوید و سپس بر روی دکمه شیر فایل مورد نظرتان در سایت کلیک نمائید. تصویری از چگونگی این روش بازاریابی در زیر آمده است.


6- بازاریابی از طریق فروشگاه ساز فایل شخصیتان:

برای راه اندازی فروشگاه اختصاصیتان ابتدا باید عضو سایت باشید. سپس وارد محیط کاربیتان شوید و بر روی گزینه فروشگاه ساز کلیک نمائید. تنظیمات مربوط به فروشگاه را انجام داده و در آخر بر روی ذخیره کلیک نمائید.

در فروشگاه ساز به دو صورت بازاریابی یا فروشندگی می توانید فعالیت داشته باشید. البته اگر دو بار ثبت نام نمائید می توانید هر دوی آنها را داشته باشید.

1-      در حالت بازاریابی تمامی فایل های موجود بر روی سایت در فروشگاه اختصاصی شما نمایش داده می شود و در صورتی که خریدار از فروشگاه شما خرید نماید، پورسانت بازاریابی آن فایل (بین 5 تا 50 درصد) به شما خواهد رسید.

2-      در حالت فروشندگی هم فروشگاه فقط فایل های اختصاصی شما را نشان می دهد که می توانید از آن برای افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر استفاده نمائید. در صورت فروش فایل از طریق فروشگاه اختصاصیتان، علاوه بر پورسانت فروش، پورسانت بازاریابی هم به شما خواهد رسید.

حال کافی است برای بازاریابی فایل ها در شبکه های اجتماعی، در گروه هایی که عضوشان هستید، در سایت و وبلاگتان (با لینک دادن و معرفی کردن)، در دانشگاه و کافی نت ها و به طور کلی هر جایی که می شناسید فروشگاهتان را معرفی کنید تا دیگران فایل های مورد نیازشان را خرید کنند تا شما صاحب پورسانت خرید آن فایل ها گردید.

در حالت فروشگاه فروش فایل هایتان نیز می توانید همین کارهای بالا را انجام دهید با این تفاوت که فقط فایل هایی که خوتان آپلود کرده اید را بازاریابی می کنید.


دقت فرمائید که در هر یک از روش های بالا، اگر به جای خرید، معرف شما در سایت ثبت نام کند، به عنوان زیرمجموعه شما ثبت می شود و برای همیشه 2 درصد از فروش و 1 درصد از بازاریابی های او به شما خواهد رسید.

به ما اعتماد کنید

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
این سایت در ستاد سازماندهی ثبت شده است.

درباره ما


در صــورت بروز هر گونه مشکل در خرید تماس ، پیامک پاسخگوی شما هستیم
09359579348
تمام حقوق سایت sabzfile.ir محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری پیگرد قانونی دارد. طراحی سایت